Wczytywanie strony...

  • #Resocjalizacja z penitencjarystyką

Chcesz zdobyć rzetelne przygotowanie o charakterze interdyscyplinarnym zorientowanym na obszar resocjalizacji, w tym przestrzeń penitencjarną? Zdobądź wiedzę z zakresu m.in. pedagogiki, psychologii i socjologii, niezbędną do zrozumienia społeczno-kulturowego kontekstu resocjalizacji, socjalizacji i edukacji oraz konstruowania własnego rozwoju zawodowego.

 

Resocjalizacja z penitencjarystyką na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu kierunku resocjalizacja z penitencjarystyką na UWM w zakresie kształcenia – animacja społeczna i projektowanie edukacyjne, możesz pracować w:

  • w placówkach/instytucjach resocjalizacyjnych i penitencjarnych.

 

 

Resocjalizacja z penitencjarystyką

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 97

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.