Wczytywanie strony...

  • #Zarządzanie

Studia drugiego stopnia (magisterskie) na kierunku zarządzanie realizowane są w 5 zakresach: logistyka (studia również w języku angielskim), marketing i zarządzanie produktem, rachunkowość i zarządzanie finansami, zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami oraz zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Studenci poznają w sposób rozszerzony mechanizmy, narzędzia i techniki zarządcze w ramach wybranego zakresu studiów, aby uzyskać szerokie i specjalistyczne kompetencje oczekiwane przez współczesny rynek pracy. W efekcie podpisanej umowy z Politechniką w Setubal w Portugalii istnieje możliwość realizacji studiów w języku angielskim w trybie podwójnego dyplomu – na koniec studiów uzyskuje się wówczas dwa dyplomy: uczelni polskiej i portugalskiej. Absolwenci magisterskich studiów na kierunku zarządzanie to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są przygotowani to pracy menedżerskiej zarówno w przedsiębiorstwach jak i instytucjach administracji publicznej.

Szczegółowe informacje o studiach: www.uwm.edu.pl/wne

 

 

 

Zarządzanie - studia II stopnia

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: logistyka; logistyka (oferta w języku angielskim)*; marketing i zarządzanie produktem*; rachunkowość i zarządzanie finansami; zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami; zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem

*zakres oferowany tylko na studiach stacjonarnych

 

Wydział Nauk Ekonomicznych

89 523 47 57

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.