Wczytywanie strony...

  • #Zarządzanie

Podczas nauki pogłębisz swoją wiedzę o mechanizmach, narzędziach i technikach zarządczych w ramach wybranego zakresu studiów, dzięki czemu uzyskasz szerokie i specjalistyczne kompetencje oczekiwane przez współczesny rynek pracy. W efekcie podpisanej umowy z Politechniką w Setubal w Portugalii istnieje możliwość realizacji studiów w języku angielskim w trybie podwójnego dyplomu – na koniec studiów uzyskuje się wówczas dwa dyplomy: uczelni polskiej i portugalskiej. Na studiach drugiego stopnia kierunku zarządzanie możesz wybrać jeden z zakresów kształcenia: logistyka; marketing i zarządzanie produktem; rachunkowość i zarządzanie finansami; zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami; zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem.

Zarządzanie drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu zarządzania drugiego stopnia możesz pracować:

  • na menedżerskich stanowiskach zarówno w przedsiębiorstwach, jak i instytucjach administracji publicznej,
  • w firmach HR, doradczych,
  • w działach handlowych,
  • w branży marketingowej.

 

 

Zarządzanie - studia II stopnia

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: logistyka; logistyka (oferta w języku angielskim)*; marketing i zarządzanie produktem*; rachunkowość i zarządzanie finansami; zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami; zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem

*zakres oferowany tylko na studiach stacjonarnych

 

Wydział Nauk Ekonomicznych

89 523 47 57

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.