Wczytywanie strony...

  • #Administracja

Jesteś tutaj

Jeśli do Olsztyna jest Ci za daleko wybierz studia w filii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Ełku. Zbuduj swoje kompetencje w zakresie obsługi dokumentacji urzędniczej, samorządowej, biznesowej oraz pracy w małych i dużych przedsiębiorstwach. Rozpocznij naukę w dogodnym dla Ciebie miejscu. Program studiów kształci specjalistów administracji, którzy w czasie nauki pogłębiają wiedzę i umiejętności związane z kulturą prawniczą, budżetowania, organizowania zespołów pracowniczych oraz zarządzania nimi.

Administracja drugiego stopnia na UWM Filia w Ełku – i co dalej?

Po ukończeniu administracji drugiego stopnia możesz pracować w:

  • urzędach państwowych, samorządowych,
  • organizacjach pozarządowych,
  • prywatnych firmach i przedsiębiorstwach, w których realizowane są zadania publiczne.

 

Administracja

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Filia w Ełku

87 621 60 76

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

 

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.