Wczytywanie strony...

  • #Analityka i zarządzanie publiczne

Studia II stopnia na kierunku analityka i zarządzanie publiczne pogłębią wiedzę z zakresu zarządzania publicznego (public governance), analityki i metodologii, przywództwa w sferze publicznej, negocjacji i mediacji, e-governance, analizy ekonomicznej oraz efektywnego kreowania wizerunku w oparciu o public relations i marketing polityczny. W nauce wykorzystywane są najnowsze metody dydaktyczne oraz formy przyswajania wiedzy związane z narzędziami online, symultaniczną pracą na dokumentach, opracowywaniu projektów i analiz case studies. Analityka i zarządzanie publiczne II stopnia to kierunek, który przygotuje do pracy w organizacjach sektora publicznego, społecznego, non-profit z uwzględnieniem trendów zarządzania i głównych kierunków zmian kultury organizacyjnej.

Analityka i zarządzanie publiczne drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu analityki i zarządzania publicznego drugiego stopnia możesz pracować w:

  • urzędach i instytucjach publicznych (państwowe, samorządowe),

  • służbach państwowych,

  • agencjach public relations,

  • mediach (prasa, radio, telewizja, Internet),

  • ośrodkach badań opinii społecznej i innych ośrodkach  badawczych,

  • instytucjach Unii Europejskiej i instytucjach międzynarodowych (np. ONZ, UNESCO),

  • partiach politycznych i sztabach wyborczych,

  • małych, średnich firmach oraz wielkich korporacjach.

 

Analityka i zarządzanie publiczne - II stopień

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 88

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.