Wczytywanie strony...

  • #Analityka i zarządzanie publiczne

Studia drugiego stopnia na kierunku analityka i zarządzanie publiczne przygotują Cię do sprawnego funkcjonowania w nowoczesnej i dynamicznej strukturze instytucji publicznych. Zajęcia skonstruowane są tak, aby rozwinąć Twoje umiejętności związane z analityką, zarządzaniem, przywództwem i nieszablonowym myśleniem. Program wykorzystuje najnowszą wiedzę oraz metody dydaktyczne i formy kształcenia, które odnoszą się do narzędzi on-line, symultanicznej pracy na dokumentach, opracowywania projektów i analiz case studies.

Analityka i zarządzanie publiczne drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu analityki i zarządzania publicznego drugiego stopnia możesz pracować w:

  • sektorze publicznym, społecznym,
  • organizacjach non-profit,
  • urzędach i instytucjach publicznych,
  • agencjach public relations, mediach,
  • ośrodkach badań opinii społecznej i innych ośrodkach badawczych.

 

Analityka i zarządzanie publiczne - II stopień

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 88

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.