Wczytywanie strony...

  • #Architektura krajobrazu

Program studiów zawiera treści programowe prowadzące do nabycia umiejętności wykonywania zadań badawczych, projektowych i realizacyjnych w zakresie kształtowania krajobrazu w skali regionu, a także w skali lokalnej, z uwzględnieniem obszarów chronionych oraz historycznych i współczesnych układów urbanistycznych i ruralistycznych. Studia przygotowują do podjęcia pracy w jednostkach opracowujących projekty zagospodarowania obiektów architektury krajobrazu, organach administracji rządowej i samorządowej, instytucjach opracowujących strategie, studia i plany zagospodarowania przestrzennego, projekty urbanistyczne i ruralistyczne, a także w instytucjach zajmujących się poradnictwem i upowszechnianiem wiedzy z zakresu ochrony i kształtowania krajobrazu.

 

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

Zakres: kształtowanie i ochrona krajobrazu

 

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

89 523 33 16

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.