Wczytywanie strony...

  • #Budownictwo

Jesteś inżynierem budownictwa i zastanawiasz się nad podniesieniem swoich kwalifikacji? Studia magisterskie przygotują Cię do dalszego rozwoju zawodowego w branży budowlanej. Wybierz budownictwo jako #KierunekNaPrzyszłość!

Oferujemy:

  • studia trwające 3 semestry i kończące się uzyskaniem tytułu zawodowego magistra inżyniera;
  • studia przygotowujące do projektowania złożonych obiektów budowlanych i kierowania ich budową;
  • studia, po których można się ubiegać o uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi w zakresach, w których odbyło się praktykę;
  • możliwość prowadzenia działalności badawczo-rozwojowej w jednostkach naukowych z dziedziny inżynierii lądowej oraz kontynuowania nauki w szkole doktorskiej w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku

 

Budownictwo

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

Zakres: budowle i konstrukcje inżynierskie; budownictwo energooszczędne; inżynieria drogowa

 

Wydział Geoinżynierii

89 523 37 75

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.