Wczytywanie strony...

  • #Budownictwo

Jeśli jesteś inżynierem budownictwa i zastanawiasz się nad podniesieniem swoich kwalifikacji, koniecznie rozpocznij studia magisterskie. Doświadczona kadra przygotuje Cię do dalszego rozwoju zawodowego w branży budowlanej. Studia magisterskie trwają trzy semestry, a kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego magistra inżyniera. Kierunek drugiego stopnia umożliwi Ci również ubieganie się o uprawniania do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi w zakresach, w których odbyło się praktykę, a także umożliwią prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej w jednostkach naukowych z dziedziny inżynierii lądowej oraz kontynuowania nauki w szkole doktorskiej w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport.

Budownictwo drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu budownictwa drugiego stopnia możesz:

  • kierować robotami budowlanymi i projektować obiekty budowlane,
  • pracować w przemyśle związanym z materiałami budowlanymi, budownictwem i projektowaniem,
  • prowadzić własną firmę,
  • prowadzić działalność badawczo-rozwojową w jednostkach naukowych,
  • kontynuować naukę w szkole doktorskiej.

 

Budownictwo

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

Zakres: budowle i konstrukcje inżynierskie; budownictwo energooszczędne; inżynieria drogowa

 

Wydział Geoinżynierii

89 523 37 75

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.