Wczytywanie strony...

Oferta filologii angielskiej w zakresie nauczania języka jest skierowana do absolwentów pierwszego stopnia filologii angielskiej w zakresie nauczania języka. Podczas studiów opanujesz język angielski do perfekcji i zdobędziesz wiedzę na temat literatury, kultury i historii krajów anglojęzycznych. Absolwenci kierunku filologia angielska w zakresie nauczania języka, studia drugiego stopnia, otrzymują kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela. Zdecydowana większość zajęć odbywa się w języku angielskim, a oczekiwany poziom wejściowy studentów to C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Filologia angielska w zakresie nauczania języka na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu filologii angielskiej w zakresie nauczania języka możesz pracować:

  • jako nauczyciel w placówkach oświatowych i szkołach językowych,
  • w instytucjach, w których wymagane jest opanowanie języka angielskiego w zakresie zaawansowanym.

 

Filologia angielska w zakresie nauczania języka

Studia II stopnia

Tryb studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.