Wczytywanie strony...

 

Studia na kierunku Filologia Germańska skierowane są do osób lubiących uczyć się języka niemieckiego i interesujących się językiem i kulturą krajów niemieckojęzycznych. Oferujemy studia I i II stopnia przygotowujące do pracy wszędzie tam, gdzie wymagana jest zaawansowana znajomość języka niemieckiego oraz specjalistyczna wiedza z zakresu kultury krajów obszaru niemieckojęzycznego i komunikacji interkulturowej. Nasi absolwenci pracują w szeroko pojętym biznesie: w turystyce, hotelarstwie, biurach podróży i tłumaczeniowych, urzędach państwowych, krajowych i międzynarodowych instytucjach kultury, fundacjach, redakcjach mediów wszystkich rodzajów, wydawnictwach, w sektorze usług, instytucjach krajowych i międzynarodowych. Uczymy różnych rodzajów technik tłumaczeniowych i przygotowujemy do pracy jako tłumacz. Nasi studenci uzyskują gruntowną wiedzę do tego, aby po studiach przystąpić do państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego. Jakiekolwiek masz plany na przyszłość, z językiem niemieckim stworzysz sobie niezliczone możliwości rozwoju zawodowego, ponieważ Angielski to mus, niemiecki to twój plus!

 

 

Odwiedź naszą stronę: http://www.uwm.edu.pl/germanistyka/

 

FILOLOGIA GERMAŃSKA - Studia II Stopnia

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.