Wczytywanie strony...

  • #Filologia angielska

Podczas studiów pogłębisz wiedzę na temat literatury i kultury krajów anglojęzycznych. Podczas warsztatów tłumaczeniowych i zajęć z językoznawstwa przygotujesz się do zawodu tłumacza. Oferta filologii angielskiej drugiego stopnia jest skierowana do osób, które ukończyły studia filologiczne pierwszego stopnia. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim, a oczekiwany poziom wejściowy studentów to C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Od kandydatów, którzy nie ukończyli studiów pierwszego stopnia na kierunku filologia angielska, wymagany jest certyfikat potwierdzający znajomość języka na poziomie C1.

Filologia angielska drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu filologii angielskiej drugiego możesz pracować w:

  • firmach związanych z komunikacją międzykulturową oraz wykorzystujących wiedzę z kultury angielskiej,
  • biurach tłumaczeniowych,
  • instytucjach kultury, oświatowych,
  • urzędach państwowych,
  • fundacjach,
  • branży reklamowej i public relations.

 

FILOLOGIA ANGIELSKA (Studia II stopnia)

Tryb studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

Zasady kwalifikacji:

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.