Wczytywanie strony...

 

Oferta filologii angielskiej jest skierowana do osób, które ukończyły filologię angielską pierwszego stopnia i zainteresowane są pogłębieniem swojej wiedzy w zakresie znajomości języka angielskiego oraz literatury i kultury krajów anglojęzycznych. Na zajęciach, oprócz przygotowania ogólnoakademickiego,  studenci pogłębiają znajomość języka angielskiego oraz wiedzę na temat literatury i kultury krajów anglojęzycznych. Dodatkowo, zajęcia z językoznawstwa i warsztaty tłumaczeniowe przygotowują studentów do zawodu tłumacza. Większość absolwentów filologii angielskiej znajduje zatrudnienie, zwłaszcza w  zakładach pracy, w których niezbędna jest pogłębiona znajomość języka, komunikacji międzykulturowej oraz kultury angielskiej. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim, a oczekiwany poziom wejściowy studentów to C1 według CEFR.

 

FILOLOGIA ANGIELSKA (Studia II stopnia)

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

Zasady kwalifikacji:

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.