Wczytywanie strony...

  • #Filozofia

Ucz się o historycznych i współczesnych koncepcjach filozoficznych, metodach analitycznego i syntetycznego myślenia, interpretacji tekstów i ludzkich zachowań, a także o stawianiu pytań, artykułowaniu i uzasadnianiu stosowanych argumentów. Program studiów zakłada między innymi takie zajęcia jak: design thinking, komunikacja interpersonalna, psychologia społeczna czy filozofia informacji.

Filozofia drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu filozofii drugiego stopnia możesz pracować w:

  • instytucjach kultury,
  • instytucjach samorządowych,
  • fundacjach, NGO,
  • mediach, wydawnictwach,
  • przedsiębiorstwach branży reklamowej, Public Relations
  • instytucjach usługowych oraz w jednostkach, w których wymagana jest umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów zawodowych, łatwość dostosowywania się do nowych sytuacji i ról zawodowych, umiejętność argumentacji, przekonywania, negocjowania,
  • samodzielnej działalności gospodarczej.

 

FILOZOFIA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.