Wczytywanie strony...

  • #Filozofia

 

Program studiów zakłada kształcenie w zakresie historycznych i współczesnych koncepcji filozoficznych, metod analitycznego i syntetycznego myślenia, interpretacji tekstów i ludzkich zachowań, stawiania pytań, artykułowania i uzasadniania argumentów. W trakcie studiów uczęszczał będzie m.in. na zajęci z design thinking, komunikacji interpersonalnej, psychologii społecznej czy filozofii informacji.

Absolwenci znajdują pracę w sektorach zatrudnienia, w których ceniona jest zdolność krytycznej refleksji, intelektualna plastyczność, kreatywność, umiejętność selekcjonowania informacji, formułowania problemów i konstruowania argumentów: w nauce, mediach, coachingu, wydawnictwach, instytucjach kultury i edukacji, marketingu i public relations, w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych, fundacjach i stowarzyszeniach.

Czytaj więcej: http://www.uwm.edu.pl/filozofia/index.php/rekrutacja/

 

FILOZOFIA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: interakcje społeczne i kooperacja

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.