Wczytywanie strony...

  • #Geodezja i kartografia

Studia na kierunku geodezja i kartografia pozwalają na uzyskanie wiedzy, umiejętności i kompetencji w obszarze nauk technicznych w dyscyplinie geodezja i kartografia. W planach studiów przewidziano realizację przedmiotów kształcenia ogólnego i podstawowego o charakterze teoretycznym i metodologicznym, kształcenia kierunkowego - profilujących sylwetkę przyszłego geodety (geodezja, kartografia, fotogrametria i teledetekcja, systemy informacji przestrzennej, gospodarka nieruchomościami) oraz kształcenia zawodowego - przygotowujących absolwenta do wykonywania specjalistycznych prac w zakresie geodezji, gospodarki nieruchomościami i wyceny nieruchomości. Poprzez realizację przedmiotów fakultatywnych zapewniamy studentom swobodę w organizowaniu własnego programu kształcenia. Plan studiów przewiduje praktykę zawodową realizowaną w przedsiębiorstwach i firmach wykonawstwa geodezyjnego oraz jednostkach samorządu terytorialnego.

W 2019 roku Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wyróżniła kierunek GEODEZJA I KARTOGRAFIA w zakresie: geodezji i geoinformatyki ( studia II stopnia, anglojęzyczne) certyfikatem akredytacyjnym „ Studia z przyszłością”.

 

GEODEZJA I KARTOGRAFIA

Tryb studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Forma studiów: magisterskie; 3 semestry

Zakres: geodezja i nawigacja satelitarna ( oferta w języku angielskim)*; geodezja gospodarcza*; geodezja i geoinformatyka ( oferta w języku angielskim)*; geodezja i nawigacja satelitarna*; geodezja i technologie informatyczne*; gospodarka nieruchomościami; kataster nieruchomości*; geodezja inżynieryjna**

 

* Zakres oferowany tylko na studiach stacjonarnych.

** Zakres kształcenia oferowany tylko na studiach niestacjonarnych.

 

Wydział Geoinżynierii

89 523 39 77

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.