• #Geodezja i kartografia

Jesteś inżynierem i zastanawiasz się nad ukierunkowaniem swoich umiejętności?

Wybierz geodezję i kartografię jako #KierunekNaPrzyszłość.

Oferujemy:

• studia trwające 3 semestry i kończące się uzyskaniem tytułu magistra inżyniera, które przygotowują do pracy w geodezji oraz w zawodach pokrewnych wykorzystujących geoinformację,
  • naukę wyznaczania położenia obiektów oraz obsługi inżynierskiej metodami wykorzystującymi najnowsze technologie pomiarowe (drony, skanery laserowe, sondy, georadary),
  • wiedzę z zakresu zasad wizualizacji danych na mapach i innych opracowaniach, wykonywania i opracowywania danych pochodzących z pomiarów satelitarnych, fotogrametrycznych i teledetekcyjnych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych,
  • możliwość prowadzenia działalności badawczo-rozwojowej w jednostkach naukowych z dziedziny inżynierii lądowej oraz kontynuowania nauki w szkole doktorskiej w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport.

GEODEZJA I KARTOGRAFIA

Tryb studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Forma studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

Zakres: geodezja i geoinformatyka (oferta w języku angielskim)*, geodezja i technologie informatyczne*, gospodarka nieruchomościami, geodezja inżynieryjna**

* Zakres oferowany tylko na studiach stacjonarnych.

** Zakres kształcenia oferowany tylko na studiach niestacjonarnych.

Wydział Geoinżynierii