Wczytywanie strony...

  • #Logopedia

Zróżnicowany program studiów drugiego stopnia pozwala poszerzyć interdyscyplinarną wiedzę, rozwinąć umiejętności badawcze i terapeutyczne oraz kreatywność ważną w pracy logopedy. Zajęcia na logopedii prowadzi profesjonalna i zaangażowana kadra z różnych wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz doświadczeni praktycy. Możliwość nauki w nowoczesnym gabinecie z lustrem weneckim, pozwala obserwować pracy logopedy z pacjentem. Program kładzie nacisk na aspekt terapeutyczny.

Logopedia drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu logopedii drugiego stopnia możesz pracować w:

  • placówkach oświatowych i ochrony zdrowia,
  • poradniach psychologiczno-pedagogicznych,
  • domach pomocy społecznej i sanatoriach,
  • rozgłośniach radiowych i stancjach telewizyjnych,
  • teatrach, domach kultury.

 

LOGOPEDIA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

 
 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.