Wczytywanie strony...

  • #Logopedia

 

Zróżnicowany program studiów II stopnia pozwala poszerzyć interdyscyplinarną wiedzę, rozwinąć umiejętności badawcze i terapeutyczne oraz kreatywność ważną w pracy logopedy.

Zajęcia na logopedii prowadzi profesjonalna i zaangażowana kadra z różnych wydziałów UWM oraz doświadczeni praktycy. Nasi studenci rozwijają zainteresowania w kołach naukowych, w Studenckiej Poradni Logopedycznej, poprzez udział w konferencjach czy w ramach dodatkowych specjalistycznych szkoleń z „Programu Rozwojowego UWM”. Dysponujemy nowoczesnym gabinetem z lustrem weneckim, co umożliwia obserwację pracy logopedy z pacjentem, a program kładzie nacisk na aspekt terapeutyczny.

Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w placówkach oświatowych i ochrony zdrowia, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, domach pomocy społecznej i sanatoriach, rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych, teatrach, domach kultury oraz w ramach prywatnej praktyki.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

 

 

LOGOPEDIA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

 
 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.