• #Nauki o rodzinie

Student poznaje problemy związane z funkcjonowaniem rodziny i życiem rodzinnym. Uczy się podejmowania i inicjowania działań wspierających, profilaktycznych oraz skutecznie rozwiązujących trudności, przed którymi stają współczesne rodziny.

Uprawnienia zawodowe:

asystent rodziny, specjalista ds. rodziny, referent ds. pomocy społecznej, doradca, konsultant poradni małżeńskich i rodzinnych, mediator rodzinny; pracownik instytucji profilaktyki społecznej, świetlic i domów wsparcia dzieci i młodzieży.

Więcej informacji na stronie: www.uwm.edu.pl/wt/

NAUKI O RODZINIE

Tryb studiów: stacjonarne

Forma studiów: magisterskie; 4 semestry