Wczytywanie strony...

  • #Nauki o rodzinie

Student poznaje problemy związane z funkcjonowaniem rodziny i życiem rodzinnym. Uczy się podejmowania i inicjowania działań wspierających, profilaktycznych oraz skutecznie rozwiązujących trudności, przed którymi stają współczesne rodziny.

Uprawnienia zawodowe:

asystent rodziny, specjalista ds. rodziny, referent ds. pomocy społecznej, doradca, konsultant poradni małżeńskich i rodzinnych, mediator rodzinny; pracownik instytucji profilaktyki społecznej, świetlic i domów wsparcia dzieci i młodzieży.   

 

Więcej informacji na stronie: www.uwm.edu.pl/wt/

 

 NAUKI O RODZINIE

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: mediacja rodzinna; diagnostyka konfliktów i reintegracja rodzinny

 

Wydział Teologii

89 523 89 46

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.