Wczytywanie strony...

  • #Nauki o rodzinie

Wzmocnij swoje kompetencje i umiejętności związane ze wsparciem rodzin, które potrzebują wskazówek w drodze do tworzenia lepszej jakości życia. Zyskaj narzędzia, które pomogą im w pokonywaniu trudności w najbliższym otoczeniu. Dzięki zdobytej wiedzy możesz współtworzyć prorodzinną politykę naszego regionu i kraju oraz umiejętnie korzystać z dostępnych programów prorodzinnych. Przy okazji poznasz ludzi, którzy cenią takie same wartości jak Ty. W czasie studiów magisterskich możesz wybrać jeden z dwóch zakresów kształcenia: mediacja rodzinna lub diagnostyka konfliktów i reintegracja rodziny.

Nauki o rodzinie drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu nauki o rodzinie drugiego stopnia możesz pracować jako:

  • asystent, mediator rodzinny,
  • doradca i konsultant w poradniach małżeńskich lub rodzinnych,
  • pracownik instytucji profilaktyki społecznej,
  • mediator rodzinny lub koordynator rodzin.

 

 NAUKI O RODZINIE

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: mediacja rodzinna; diagnostyka konfliktów i reintegracja rodzinny

 

Wydział Teologii

89 523 89 46

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.