Wczytywanie strony...

  • #Pedagogika

Studia zapewniają zdobycie pogłębionej wiedzy pedagogicznej w kilku zakresach kształcenia. Dostarczają kompetencji do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Praca z ludźmi i wspieranie ich rozwoju wymaga zarówno dobrego przygotowania zawodowego, jak i osobistej siły osób angażujących się w takie działania. Studia pedagogiczne drugiego stopnia są najlepszym miejscem, do uzyskania profesjonalnych kompetencji takich jak – między innymi: budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych, posługiwanie się nowoczesnymi technologiami czy aktywizowanie osób w różnym wieku. Realizowane programy stwarzają rozległe możliwości rozwoju osobistego, a także podmiotowego uczestnictwa w planowaniu kształcenia. Studenci mogą liczyć na wysoką jakość kształcenia. Absolwenci kierunku pedagogika są specjalistami poszukiwanymi na rynku pracy. Mogą podejmować zatrudnienie w placówkach i organizacjach, które wspierają rozwój ludzi w różnym wieku, a także są przygotowani do podjęcia własnej działalności w tym zakresie.

 

PEDAGOGIKA

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: animacja społeczna z projektowaniem edukacyjnym; pedagogika opiekuńcza z socjoterapią; terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka zdolnego

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 70

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.