Wczytywanie strony...

  • #Sztuki wizualne

Postaw na kreatywność! Zostań projektantem, grafikiem, fotografem, filmowcem, artystą. Z nami znajdziesz swoje miejsce na rynku sztuk wizualnych. Po uzyskaniu tytułu zawodowego licencjata, na studiach II stopnia rozwiniesz umiejętności i kompetencje, zarówno w obszarze mediów klasycznych poszerzając je o eksperymentalne techniki malarskie, rzeźbiarskie, rysunkowe, jak i w obszarze mediów cyfrowych związanych z projektowaniem 3D, ilustracją edytorską czy przestrzenią animacji i multimediów. Ucz się pod okiem wykwalifikowanych i aktywnych artystów, którzy przygotują Cię do działalności twórczej i odnalezienia się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Rozwijaj się poprzez realizację indywidualnych projektów artystycznych, dzięki czemu sztuka i design otworzą się na Twoje pokłady kreatywności.

Sztuki wizualne na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu kierunku sztuki wizualne możesz pracować w:

  • agencjach reklamowych,
  • wydawnictwach,
  • studiach animacji, projektowania gier, efektów specjalnych,
  • mediach,
  • jako artysta freelancer projektując dla firm, korporacji, przedsiębiorstw
  • muzeach, domach kultury, grupach plastycznych, jako animator działań twórczych,
  • ośrodkach i instytucjach kultury, sztuki i edukacji pozaszkolnej.

 

Sztuki wizualne

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, 4 semestry

 

 

Wydział Sztuki

89 524 52 25

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.