• #Turystyka i rekreacja

Po studiach na kierunku turystyka i rekreacja bez trudu znajdziesz pracę w zawodzie, nie opuszczając Warmii i Mazur. W tym regionie turystyka to prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki, mająca wsparcie samorządu. To przecież jedna z inteligentnych specjalizacji naszego województwa. Na jej rozwój przeznaczanych jest wiele środków finansowych. Jeśli tylko zechcesz, otrzymasz wszechstronną pomoc w rozwoju własnej działalności w sektorze usług turystycznych!

Oferujemy:

• dwuletnie studia magisterskie, które umożliwiają zdobycie i podniesienie kwalifikacji do pracy w branży turystycznej na stanowiskach menadżerskich;
  • atrakcyjny program studiów wzbogacony o szkolenia, praktyki (krajowe i zagraniczne) oraz zajęcia terenowe. Wiele przedmiotów wybierzesz sam, w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku

TURYSTYKA I REKREACJA

Tryb studiów: stacjonarne