Wczytywanie strony...

  • #Turystyka i rekreacja

Doskonal umiejętności planowania i tworzenia produktów turystycznych z wykorzystaniem różnorodnych, ciekawych form rekreacji i aktywności. Naucz się, jak skutecznie wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju w przestrzeni turystycznej. Pogłęb wiedzę z nauk ekonomicznych, zarządzania w turystyce i rekreacji, a także poznaj prawo obowiązujące w branży. Atrakcyjny program studiów wzbogacony o szkolenia, praktyki (krajowe i zagraniczne) oraz zajęcia terenowe przygotują Cię do podjęcia pracy w dowolnym miejscu na Ziemi.

Turystyka i rekreacja drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu turystyki i rekreacji drugiego stopnia możesz pracować w:

  • biurach podróży i innych organizacjach turystycznych,
  • różnych obiektach noclegowych i gastronomicznych,
  • w ośrodkach sportu i rekreacji,
  • centrach rekreacji i odnowy biologicznej,
  • strukturach administracji rządowej i samorządowej,
  • ośrodkach kultury i placówkach organizujących zajęcia dla dzieci i młodzieży.

 

TURYSTYKA I REKREACJA

Tryb studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Geoinżynierii

89 523 34 21

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.