• #Turystyka i rekreacja
  • Kształcimy na dwuletnich magisterskich, które umożliwiają zdobycie i podniesienie kwalifikacji do pracy w branży turystycznej na stanowiskach menadżerskich lub podjęcia studiów doktorskich

• Oferujemy atrakcyjny program studiów wzbogacony o szkolenia, praktyki (krajowe i zagraniczne) oraz zajęcia terenowe. Wiele przedmiotów wybierzesz sam i zrealizujesz własne zainteresowania.

• Mamy znakomitą, wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną, która  pracuje z pasją i ma swoje pasje.

• Z takim wykształceniem bez trudu znajdziesz pracę w zawodzie nie opuszczając Warmii i Mazur. W tym regionie to prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki, mająca wsparcie samorządu. Turystyka jest jedną z inteligentnych specjalizacji naszego województwa. Na jej rozwój przeznaczanych jest wiele środków finansowych. Jeśli tylko zechcesz, otrzymasz wszechstronną pomoc w rozwoju własnej działalności w sektorze usług turystycznych!

TURYSTYKA I REKREACJA

Forma studiów: stacjonarne