Wczytywanie strony...

  • #Turystyka i rekreacja
  • Kształcimy na dwuletnich magisterskich, które umożliwiają zdobycie i podniesienie kwalifikacji do pracy w branży turystycznej na stanowiskach menadżerskich lub podjęcia studiów doktorskich

 

  • Oferujemy atrakcyjny program studiów wzbogacony o szkolenia, praktyki (krajowe i zagraniczne) oraz zajęcia terenowe. Wiele przedmiotów wybierzesz sam i zrealizujesz własne zainteresowania.

 

  • Mamy znakomitą, wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną, która  pracuje z pasją i ma swoje pasje.

 

  • Z takim wykształceniem bez trudu znajdziesz pracę w zawodzie nie opuszczając Warmii i Mazur. W tym regionie to prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki, mająca wsparcie samorządu. Turystyka jest jedną z inteligentnych specjalizacji naszego województwa. Na jej rozwój przeznaczanych jest wiele środków finansowych. Jeśli tylko zechcesz, otrzymasz wszechstronną pomoc w rozwoju własnej działalności w sektorze usług turystycznych!

 

 

TURYSTYKA I REKREACJA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Geoinżynierii

89 523 34 21

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.