Wczytywanie strony...

  • #Zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii

Podczas studiów II stopnia studenci zdobywają pogłębioną wiedzę z zakresu planowania i realizacji działań z udziałem zwierząt i/lub na ich temat, dostosowanych do potrzeb osób w nich uczestniczących. W zaawansowanym stopniu podejmują działania związane z pozyskiwaniem oraz przygotowywaniem zwierząt do określonych zadań. Potrafią wykorzystać różne formy informacji w procesie doskonalenia umiejętności zawodowych.

Absolwent może wykorzystać interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności, w tym także posiadane przygotowanie pedagogiczne, w pracy w placówkach i ośrodkach rekreacyjnych, edukacyjnych, wychowawczych, opiekuńczych i terapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, uwzględniających w swojej działalności zajęcia prowadzone przez specjalistów z udziałem zwierząt lub na ich temat. Aktywność zawodowa absolwenta może być związana z agroturystyką i działalnością szkoleniową oraz doradczą w zakresie hodowli, utrzymania, żywienia i szkolenia zwierząt. Absolwent może podjąć pracę w firmach zajmujących się produkcją oraz dystrybucją karmy, paszy, dodatków paszowych i akcesoriów dla zwierząt; instytucjach i organizacjach działających w obszarze ochrony zwierząt; związkach hodowców, ogrodach zoologicznych, schroniskach i hotelach dla zwierząt.

 

ZWIERZĘTA W REKREACJI, EDUKACJI I TERAPII

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

Wydział Bioinżynierii Zwierząt

89 523 34 05

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.